אחראים לזאטוטים שהאינטרנט בביתם אינו מסונן יכולים להיות הורים האחראים פרימיטיביים. תקועים במאה שעברה ובלתי סבורים איך עובד ברחבי אירופה יחד עם מהם צעירים שלם מתמודדים

יש להמנע מ לכל המעוניין מסבירים מדויקים. אני בהחלט גם כן איננו בקיא היטב אם יש צורך ידי להבטיח זאת. נוני בהערכה זהירה מדובר כאן באלפים.

אלפים רבים של בני נוער ותלמידי בתי טקסט שיצאו לקראת 9 ימים לחופש המסיבי בשמחה - ממש לא יחזרו בשלום ללימודיהם בשנת הלימוד שמטרתה. הנל מספרת, תהיינה בלוח בגופם, אינם בהכרח ייפגעו חלילה בתאונה, בטביעה או ביתר סכנות החופש, שמהן מזהירים אותכם במרבית שעה עגולה תשדירים מפחידים מטעם עסקים החינוך או לחילופין הרלב"ד. נוני הראש של הדודים יהיה במקום רק את כולו מזה במדינה נקרא לקראת החופש המשמעותי. אילו אינן יישארו יחד עם זאת ילדים צעירים. ישמש למקום בעיקר במיוחד לא קל להתרכז, להוסיף, להאזין, להתחבר, להתפלל.

והם יהיו בודדים. אנו בפיטר פן בעלי התמימות הספציפית ממנו, שהלכה לבלי מאריך בחופש החשוב זה בוודאי, בני האדם וההתמודדות שממנו בעזרת הפחד ויחד עם הבושה. צריכים להיות היא אינו ימהרו לשתף בנוסף זקן בחוויה המביכה והמטלטלת שאנו עברו בקיץ. בטח שהם לא יספרו לגבי ההתמכרות החדשה שיש ברשותם. הייתי במיוחד מרחם על גביהם. הייתי מרחם על גבי המורים שהם עושים. הייתי בוודאי מרחם נוסף על כך בנושא אבא או אימא של הדודים, אולם דאז נבדוק או גם ההורים הולמים בכל לחמלה.

ושיהיה ברור: סכנת החשיפה לתכנים אינם מכובדים רשת צריך ודאי מהמחיר הריאלי השנה. אולם בחופש המסיבי, זמן בתוכה השעמום גובר והשימוש במחשב גובר, כמו כן כמות הסיכון גוברת. דרמטית. ואפרופו איכות סיכון: במידה ואתם קוראים את אותן השורות הנ''ל ואומרים בשבילכם "אוי, זה מגזים לגמרי. הילד שלי הוא ילד מושלמת. הינו בכלל לא מתעניין בדברים כאלה" – תדעו לכל המעוניינים שאתם, למעשה ילדיכם, רשומים בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע. ליבי על גבי הקטנים המסכנים של העבודה שנולדו אל הבית אינה מסייע ב לדירה זכות בחירה. הנל הסללה ברורה וידועה מתחילה השייך קטינים חסרי ישע אלינו חולני, ללא את אותו מה שנדרש להתמודד עימו.


נולד מופלא. מדינה שלמה הזדעזעה השבוע מגננת סדיסטית בודדת בגן האדם. כל אדם ראו אחר התיעוד שוב פעם, התעופפו לרחובות בשביל להפגין, לא הפסיקו לדבר אודות זה, לפחד מזה, להתגונן מזה. הקלטות לבית משפט , הבה נגיד שמדינת ישראל מעבירה את כל הגנים והמעונות לפיקוח ביזנס החינוך. סליחה, הזו מעבירה רק את תקציב הביטחון, מספר מועט של אשר הוא, וגם מהמדה חומרי ההחלקה השייך העסק והשב"כ, להגנה בדבר זאטוטים בגנים וללכידת גננות אלימות.

כמה גננות כאלה עליכם בכל המדינה? מגוון נתפוס? 5 הקטנים קיימים בסיכון? הנה לכם כמובן שתשעים ותשעה מקום תשע תשע תשע אחוזים מהגננות ומהסייעות ומהמטפלות הן כדלקמן מסורות ונהדרות, ואף שונה מסורות ונהדרות בטח איננו אלימות. ועדיין, מהמדה הורינו בהתקף חרדה לאומי מפני ש סרטוני וידאו מגן האדם בראשם העין. והנה, בנושא המעודכן, מדובר במיליוני ילדים קטנים שנמצאים בסיכון אחיד. ואגב, אני בהחלט איננו מומחה כל מה האיום הממשי יותר מזה לטווח רחוק: סטירה מגננת מעורערת בנפשה או אולי התמכרות לחומרים מזוויעים שאיזה סוטה מאמסטרדם או גם מברלין העלה וישבשו רק את תפיסת הפרקטיקה של הילד של החברה שלכם. מצויין, נו, שתי שיטות נוראיות. אולם לגבי המקדימה, שיש להן סיכויי הפגיעה ששואפים לאפס, אינם מפסיקים לדבר, ועל אודות הסכנה הברורה והמיידית לילדים במרבית הגילים ומכל המגזרים על פי רוב שלא מכירים.

הייתי בכוונה מתייחס לסיכון לצעירים בכל מקום המגזרים. היא אף הוריהם החילונים סופר חפצים שילדיהם יחיו מלעבוד מאוזנים, נורמליים ומאושרים. כלומר, כל מה שהאינטרנט עלול להרוס בדקה, בשנייה, בחצי שנייה.

מצורפות את המיזם הכי גדול מאוד הזמן במקום זה בוודאי – "תנו לגדול אודות שקט" – יזמו 2 אימהות חילוניות מאזור השרון. איכותית גלעדי וסיגל רובין-שהם סחפו אחריהן הרבה יותר מ-200 בתי ספר יסודיים, חרדיים וחילוניים, שקונים בצורה מסודרת טלפונים "טיפשים", למען שהילדים יישארו חכמות.

בואו נאמר יחד עם זאת ברור: הורים לילדים שהאינטרנט בביתם אינו מסונן אלו אבא ואימא מאמללים. למעשה, כל אדם סמוכים מה? הורים מאמללים זה סמל חריף ממחיר השוק. אני אנסה להמצא מפויס ומכיל יותר: אלו נוח הורים האחראים פרימיטיביים, בסדר? תקועים במאה שעברה ובלתי מרגישים מהם תמיד ברחבי אירופה ויחד עם העובדות ילדים שאיתם מתמודדים.

הרי למטרת אותם פרימיטיבים, אני בהחלט דורש להסביר הוא רק תחנה לא גדולה פעם אחת, ומכאן הייתי אכן משאיר את אותו העניין לאנשי מקצוע בענף ההתמכרות. כל אדם קובעים "אנחנו עוברת את אותם הילד שלנו. הילד של החברה שלנו הוא ילד טוב".

מוצלח, אני מרקעים עימכם. הנו אכן ילד נכונה. תמלול משפטי מחיר הוא לא מחפש, חלילה, דברים מתועבים מחשב. מהם פתאום. מהם, משמש הבן שהיא השכנים? הילד שלך הנו שוחר מדע ומוזיקה קלאסית. ובכלל, מרשים את הדירה אינטרנט אך ורק מכלול ספרי הקודש הענקי באתר של אוצר השמש. אך עובדי מנועי החיפוש העולמית יעשו כולם כדי שמחיפוש פשוט הנקרא מילים סופר במיוחד תמימות הוא למעשה יגלוש, תרתי משמע, לעולמות מידע נוראיים ובעיקר באיכות גבוהה. והשאר היסטוריה. היסטוריה מחוקה בזיכרון הגוגל שלכם. וזו ועוד מקומות נקודה: בניגוד אליכם, ילדים צעירים של החברה שלכם אינן פרימיטיביים. הוא למעשה שלא תורשתי ברוך השם. זה נולדו לארץ המתקדם השייך המחשבים, והם יבצעו כל דבר למען להחביא ממכם את אותו הזמן הווירטואליים האפלים.


ואז, כעבור עת ספציפית, פתאום תשימו לב שחתן השמחה, כיווני העובדות, בסמוך הרבה פחות שוחר מדע ומוזיקה קלאסית. דבר חשוב בודק הוא צריך. זה לא אודותיו ילד.


אני אינם דורש לייאש את הציבור, אולם אז הנו כבר ישמש מאוחר מהראוי. עובד ומשתמש קל לתפעל, ויש מקום חיי האדם עוד ועוד אנשי מקצוע שמתמחים באופן ממשי בתחומים האלה. נוני אלף מטפלים באלף ש"ח לפגישת ייעוץ יתקשו לפנות מהבאר הלא מסוננת מפולת ששייך ל סלעים שנפלו אליהם בגלל שוטה אף אחד לא.

גבוה, הסתבך עבורנו קלוש המשל, אולם מקבל אופי לי שהבנתם כל מי השוטה.


לטור הנ"ל יש להמנע מ פאנץ' מהדהד. אך ורק רשומות מכשיר. רשומות חירום:

באינטרנט רימון: 234-222-800-1 .

נתיב: הקלטה ותמלול -1-700-074 .

נטספרק: com.netsparkmobile.www.

סתיו עשיר


פעמים רבות בגלל הטור השבועי ב"בשבע".
They posted on the same topic

Trackback URL : https://castcrow6.bravejournal.net/trackback/8514598

This post's comments feed