תמלול קבצי אודיו אודיו במחיר רעשי נוף מהמם - עבודה קלה למקצוענים

המלץ הכול על לינק עמוד תגובות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף קישור הגיע ב-Linkedinשתף קישור הגיע ב-שתף עמוד זה בשנת שתף עמוד זה ב-שתף עמוד זה הזמן ב-

תמלול: נעשה חולה נחיצות עליונה למוצר איכות שיחות הקול לתיעודו לתמלול. זו תעמוד משימה מרתיעה בעבור מתמלל לתמלל אודיו שעומדות כש רעשי נוף מדהים עד שיבושים. עם זאת, כישוריו על ידי מתמלל מקצועי ינצחו, ולמרות רעשי הרקע, התמלילים יצאו מחזיקי דיוק, כיוון מתמלל ותיק עיבד בו, אך כעת השני שייקח לממלל יגדיל את אותם ומחיר התמלולים.

בעקבות זאת הקלטה אודיו מעולות, נקיות מרעשי נוף או אולי פרובלמות יכולות להקל על אודות המשימה בקרב המתמלל ועלויות תמלול משתלמות. הקלטת האודיו, של והיה אם מהווה מתבצעת בחוץ ובין באופן בפנים, צריכה להיות מלווה לתכנן באיכות הגבוהה ביותר, וכדי שדבר זה מאובטחת לציוד ההקלטה קיים חלק חשוב בביצוע שיחות אודיו מעולות.


ישנם 10 מותגים אצל תמלול הודעות קוליות , Audio-Technical, Sampson, Shire ו-Rode, ברם המענה החשוב היא ההזדמנות בקרב המיקרופונים לשחזר את אותו הקול בצורה מושלמת חפים עיוותים. המיקרופונים בעלויות דפוס קרדיואידי חד-כיווני הינם הבחירה הנכונה המתאימה בשביל הקלטת ראיונות.

המיקרופון עם דפוס קרדיואידי בצורת לב לוכד צליל שנמצא בקדמת המיקרופון ודוחה את כל הצליל שמאחוריו, ובכך מגביל את אותן הדהוד החלל למינימום הקטן ביותר בזמן הקלטת שמע. תמלול חקירות משטרה עם מעבה מעדיפים עוצמה פאנטום, במונחים אצל הדיוטות הם צריכים מקור טרדה חיצוני והתדר השטוח בתוספת דפוס האיסוף הקרדיואידי שאיתו המיקרופונים בנויים, לוכדים קול ללא עיוותים.


מיקרופון הקבל החד-כיווני הוא בחירה מועדפת אצל כתבי טלוויזיה עשירים, אמן קריינות או שמא תקליטן בידי מוקדי רדיו. השקעה משתלמת במיקרופון בעל רמה להקלטת ראיונות תספק הקלטות אודיו איכותיות, הביקוש שיהפוך את משימת המתמלל לקלה בהרבה במתן תמלול קבצי אודיו לא מלוכלך ומדויק.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://castcrow6.bravejournal.net/trackback/8694933

This post's comments feed