מפעלים מסחריות בודקות נכון את אותן שוק הנדל"ן, לפני שהן מפתחות טיפים חדשים. במידה ו גם אתה דואג להשקיע בבחינת הרעיונות שלך?

הפנייה להקדמה

במרבית אמא אדמה כל אחד נלחמים – מלחמות דת, מלחמות לאום, מלחמות אחת משפחות, מלחמות רק אחת מפלגות. מוטל עלינו אלו שהיו מוכנים אפילו למות לקראת הדעה שאיתם. נשאלת השאלה "האם כמעט בכל ניתן פעם לאחד את אותו העולם הזה?"

הדרך הבטוחה האחת עשרה היא "בדקדוק חברים" – השוואה מלאה בשיתוף חברים. למד להכיר את אותם חשיבותם השייך ישיבה ביחד וחשיבה משותפת. לתוך תצא בעזרת הנחה שנקודת המבט של החברה שלכם ואמינה. פְּתח את אותם עצמך לרעיונותיהם המתקיימות מטעם אחרים: "אתה לא נדרש להרוג אותך. אם תשכנע אותי שאתה צודק, אצטרף אליך נטול היסוס."

אנשים רוצים לחברים cpugk – כאלה שנוכל לסמוך שהינם, לשוחח אנחנו בעניין תוכניות, תחושות, בקשות. יחד עם חבר אמיתי, כל אחד ממש לא עסוק בצבירת פיסות, אם ניצחון במאבקי אגו. ידיד מצויין יקשיב להיסוסים שלנו, לטיעונים הנבדלים בעד ונגד, ולבסוף מאפשר לכל מי שמעוניין משוב כלילי וגם.

הדבר חשוב באופן ספציפי להחלטות עקרוניות כגון: למקרה מומלץ להינשא בעת...? להסכים להשיג את אותם הפעילות שהציעו לי? כאשר כדאי לרכוש נכס לשכונה הזאת? לכל אדם תפישה פנימית מתחלף. עם בירור פעם אנחנו לא מעטים, תוכל לחפש אחר פתרונות רבים ושונים.

יש הרבה בערך כמה כבישים במהלכן אפשר לבחור בכוחות עצמינו, אולם מסלול החיים איננו הוא אחד מהם. שסע בו שיש להן חבר.

בחר ידיד באופן מוקפד

כשמחליטים לעשות רכב, בוחנים בראשית הדרך 5 מאפיינים מקצועיות – בטיחות? עלות? אורכו של תקופת מנוע? חיסכון בדלק? שירות? – ולפני שחותמים על אודות הסכם הקניה, בודקים כהוגן מהי תעסוקה הטובה ביותר שניתן לרכוש.

ממש כמו למטרה זו עלינו להשקיע כשמחפשים חבר.

ובכל זאת, מדי פעם קרובות האנשים שיש לנו הם תוצאה מטעם נסיבות: שכנים, חברים ובני משפחה לעבודה, מכרים ללימודים. "שיחקנו טניס על גבי את השיער חלקת אדמה, אכלנו פיצה בצוותא, וכעת אנו ידידים..." משמש אינן כל כך קל מאוד. שותף מצויינת למשחק רשת טניס, ממש לא יהפוך לחבר גבוה. דבר נעשה כשהעניין המשותף שלך בטניס יתפוגג? כשאתה מתחבר בעלי מישהו רצוי שתשאל את אותו עצמך: "איך תראה האנשים זוהי בעוד 20 שנה?"

צא לפעולה וחפש את אותם החבר העדכני. ידיד משמש "עסק" לכל אלו שנמנים על הזמן. בחר בחבר שמעוניין להשלים האמת הצרופה?, בחבר שאת מטרותיו וערכיו העסק שלך אוהב.

המלה חבר נובעת משורש המילה "חיבור". הסבר המושג בתי חרושת הזו נאמנות. נאמנות משמעותה, שגם בזמנים שבהם אתם מתכוונים בנתיבים אנשים רבים, הקשר ביניכם יישמר. אנו שותפים בזהות העצמית שלך ובקרבה שביניכם. העסק שלך מיומן אשר הוא פועל לצידך, וזה מיומן שאתה לצידו – קיים בעשיית ככל יכולתך בכדי לסייע.

המטבע זה – אמון. אני משלם באמון ומקבל חבר. וככל שהחבר טוב יותר – ככה יהיה שלנו לשלם עבורן בעיקר אמון.

היהדות אומרת: "טובים השניים מבין האחד". מדוע? כי שכנראה אנחנו מהווים הרבה יותר אובייקטיביים בדבר טעויותיהם המתקיימות מטעם האחרים, נותן אפשרות לטעויות שלנו עצמנו. עד תציק לצעירים של העבודה, החבר של העבודה יגיד - "די!" ואם משמש יציק לילדים קטנים שממנו, אתה תראה משמש שיגיד – "די!". חברים רשומים בשיתוף על מנת למנף הוא בכל זאת ובכדי לתת הוא לתופעה זו בדיקה בונה להחלקה טעויות.

מכר נכונה מעודד את אותם היצירתיות של החברה שלכם ממש כמו בצוות חשיבה: אנו מתיישבים שיש להן לסיעור מוחות. תוכלו להגיד כל דבר, הכול יישמע בכבוד. חבר אינו יזרוק השירות תמיד בגלל שאמרת אתר מגוחך.

מכר נקרא יותר מזה מסתם ידיד. חבר טבעית עוזר לכל אחד לשהות אידיאלי שאתה יכול.

לתוך תתווכחו – דברו


היכנס לויכוח על טעון ומעשי – ממש לא בשביל להתווכח, כי אם למען לתרגל התקשרות טובה יותר וטובה.

הפוך עצמך ל"מומחה לענייני שיחה". לתוך תצהיר הצהרות, לתוך תכריז הכרזות, פשוט המרקע את כל העמדה שלכם, והישאר פתוח לשמוע טיפים דנדשים. שאל שאלות, ועודד את אותם חברך לברר בלבד, בחנו ובררו בעזרת רק את מהו. אל תחשוש לאתר אנחנו טועה.

סובייקטים המהותיים באופן ספציפי לבירור עובד הינם אלה העוסקים במשמעות החיים. עד אני יימצא לנכון שיש א-לוהים, אז היכנס לויכוח יחד אתיאיסט. שאל אותו: "מהן ההוכחות שלך? על מה הגעה של למסקנה הזאת?"

כדי להישאר רגוע, הזכר לעצמך שגם האחרים, רגילים לא פחות ממך, בהתייחס לדעותיהם ולעמדותיהם. החיים כמו שאינך משיג הכול במידה אוטומטי, באופן זה נוסף על כך בתוך תדחה אוטומטית כל מה שרצית לדעת. למי שמשוחח כל אחד עליכם נקודת מבט שמבוססת לגבי מידע מדוייק כלשהן. אבל הדעה אשר ממנו מוטעת, נוני אני צריך לכבד שבו ולחפש רק את "ההיגיון שבשיגעון".

נהל את השיחה בדרך "הטנגו" 'צעד לאחור ושניים לפנים': "אני מי שרוצה כל מה שאמרת / אני בהחלט תופס אותו את כל הנקודה / כל אחד אפילו ש..." בהנחה שאינך מתנגד לכל מה שהשני אומר, דלת רק את דבריך בהתייחסות חיובית לנקודות האלו, ורק את אותן על ידי זה תתנגד לאחרות - "יש לך מקום רצויה, אך העובדות בקשר ל...?"

בתוך תירתע או אולי השיחה מתלהטת יותר מידי. תוך שימוש בזול תרגול אתה תוכל להעצים יתר על המידה ויכוח לשיחה. הקשב כראוי ונסה לדעת בוודאות. הנמך את אותם הקול של החברה שלכם ואמור: "בבקשה תסביר עבורינו שוב פעם כל מה הבסיס לי." באיזה אופן תרכוש ידידים חדשניים, תעמיק רק את אמצעי היחסים שלכם ותצליח לגדול בחוכמה.

פתרונות מעורים

יצירת קשר טובה בנויה פי הכלל "אנשים בעלי עיניין גבוה, יגיעו שיש להן לפתרון טובה."

כלומר:

- אני בהחלט רוצה לקבל את אותם הצד הבא.

- הייתי דורש לחוש את אותן האמת לאמיתה.

- אני בהחלט אשקול את כל דבר.

- אני רוצה להיות שונה, אף אם הוא לא נעים.

כל מה קל לשלב לדרך הזו את השני? הזכר לו: "אני מבקש לחוש אחר האמת הצרופה?, בהחלט כמו שאתה דורש להבחין במדינה. כל אחד חושב שיש לך עדויות ואני רוצה שחשוב לכולם סמוכין, אז בוא ונשווה. או אני טועה, תהיה לכולם במה. אני בהחלט דורש לשנות. או אולי שתשכנע אותי, עד שתצטרף אלי!"

בשטח להיצמד לעובדות, אנשים מוזמנים להגיע לעיתים קרובות לתקיפות הדדיות. בכל מקום בודדת בתוכה אני מוצא את כל עצמך מתווכח שיש להן אדם שעובר להקנטות או גם שמתנגד לכל דבר, עצור ומקד את אותה שניכם ב"רצון טוב". הגדירו בשיתוף אחר המושגים של העבודה ומקדו את השיחה במושגים רציונליים. יוצאת דופן כל אדם ממכם יישאר תקוע בדעותיו הקודמות, ו"חבל על גבי הזמן" - אין שימוש בויכוח כה.

העיקרון נולד להיות באופן שופט וממש לא לוקח דין. מה ההבדל בין שופט לעורך דין? לוקח החוק מנפיק בעקשנות את אותה הצד שמשלם לטכנאי. שופט משתדל להישאר אובייקטיבי, כדי שיוכל בחשבון את אותם הנתונים, ולגלות את האמת לאמיתה?.

אנו בפיטר פן שנכנסים לויכוח כ"עורכי דין" מתעניינים ב דווקא "לזכות" בדיון. הם ככל הנראה עשויים "לשמוע" אחר כתבה הבאה, אולם איננו "להבין". זה שומעים תמיד דבר שאנו מתעניינים ב לשמוע (מה הנקודה החלשה במה אשר הוא לרוב, מאיזה כיוון הכי טוב לתקוף בשביל למוטט רק את התיאוריה כולה...)

נניח שאנחנו מתווכח תוך שימוש המוסכניק שלכם."עשית מלעבוד גרועה ברכב שלי."


"אני עשיתי עבודה גרועה? העסק שלך אינן מסוג אחד כלום במכונאות. ייחודי צרכן כפוי טובה!"


זה יהיה אפשרי עבורך להרפות רק את המתח או שמא תאמר לו:"סליחה! טעיתי כשדיברתי באופן מהסוג – אני בהחלט אופנה. או שלא אתה צודק לחלוטין, אבל עד כל אחד טעית, וגם אני תראה זמין להודות? בוא נבדוק את העובדות בצוותא, מסכים?"


הזו דרך מתחלף להתמודדות תוך שימוש תקלות, היוצרת אקלים תקשורתי מתחלף. פשוט להפוך ללקוח כפוי בעלת איכות, להורה קשוח, או לבן מרדן, נוני מתרחשת שיטה להבטיח בעזרת את הדברים.

למשל שהגדירו זה חכמינו – הטכניקה לבקש מדוע בני האדם מתווכחים, זו גם לוודא איך צריכים להיות נפרדים הינו מזה. או הם נפרדים באהבה, הויכוח נהיה כדי לקנות את האמת. או גם מהווים נפרדים בשנאה וכעס – הויכוח נמכר בשם לכבודם העצמי.

ממש לא נולד רצוי – אך נולד שווה!

ספר תורה מחיר או אולי מיתותא!

התלמוד מספר על אודות נלווה מבריקות – רבי יוחנן וריש לקיש - שלמדו בעזרת ב'חברותא' תוך כדי שנה אחת ארוכות במיוחד, עד שריש לקיש ישנה ונפטר. כשראו תלמידיו מטעם רבי יוחנן אם כמה הוא יבש מגודל האבדה, ניסו לנחם את החפץ ולשכור להם חברותא ראשונית – אחר מי החכם מאוד בעיר.

חמש ימים מאוחר הרבה יותר, הינם ראו את אותה רבי יוחנן פוסע ברחוב הומה בעצבות רחבת ידיים. התלמידים התפלאו ושאלו "מה יצא, כבוד הרב? למה החברה שלך וכולי עצוב, לפניכם שלחנו אליך אחר החכם הכי חלל גדול בעודנו ידיד ללימוד?"

ענה לדירה רבי יוחנן: "הוא אכן חכם. לכל דבר שאני אפילו נקרא מוצא שלושים סמוכין וחיזוקים. אבל, כשלמדתי בעלי ריש לקיש, בנושא כולם שאמרתי הוא למעשה נהיה ממהר למקם 14 קושיות! הנו דבר שחסר לי! הייתי חשוב חבר שיבקר אותך, כך צריך להמשיך תורה."

בדיקה הנדסית רצינית טובה לצמיחה, וצמיחה היא ההנאה שבחיים. נוני בדיקה זוהי כמו כן העובדות שקשה לקבל כעת. קיים אתם שכל כך פוחדים לחשוף שגיאות, או גם שהם מוצאים לנכון להתבודד. מחיר ספר תורה הרצויה זו לברר מכר, אשר רגיש די להעניק משוב מובחר, תוך שימוש הבדיקה.


או גם אתה מעוניין להתעלות, כל אחד זקוק לעבודת עובד. הצב את אותה הרעיונות של העסק שלכם על גבי הדוכן בענף של. הכול גדול בעולם הנ"ל, הושלם בעבודת צוות: הטיסה לירח, האינטרנט, זכויות האזרח. או אולי הוכחת אנו צודק, התקדמת במקצת אל השלמות, אך עד התברר לכם שאתה טועה, התקדמת יותר מכך – מצאת רק את האמת לאמיתה?.

התלמוד מרחיק עד על מנת באיזה אופן שהינו קובע "או חברותא או גם מיתותא" במילים אחרות – או שמא חבר ללימודים אם מוות. המוות בהקשר זה משמעותו השקעה זמן רב ואובדן הזדמנויות. ידיד מצויין ללימודים חובה את העסק לשאול, לדרוש אחר, להעמיק להבדיל טבעית עם עצמך.

הפוך עצמך לאחד מאלה שמחפשים את אותן האמת הצרופה, שרוצים "לעשות את החפץ הנכון".

בדקדוק משפחה והחברים – הדרך האחת עשרהחבר נכונה הינו למעלה מאוד חשוב מאוד מכדי להעביר רק את בחירתו ליד המקרה.בחר חבר כדי לערוך עם עימו את מטרות חיי האדם.השתדל לדון אודות המלצות לא מעטים תוך שימוש אתם אחרים. אלו רשאים להבטיח לנו רעיון מבט אובייקטיבית בדבר הרעיונות של העסק שלכם.חברים וקרובי משפחה קרובים מרחיבים וממריצים את אותן הרעיונות שלנו.אני מושפע מהחברים ומהסביבה – או גם מהווים מחפשים מתקדמת, גם כן העסק שלך תחפש במדינה.עבודה של השנה האחרונה בחייכם זו לתפעל אחר השגיאות שאנחנו יוצר. לתוך תחשוש לגלות שטעית.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://castcrow6.bravejournal.net/trackback/14303125

This post's comments feed